Nejoblíbenější masáže

Masáže, ať už samostatně prováděné, nebo součást relaxačních wellness pobytů jsou čím dál oblíbenější. Souvisí to jistě se sedavým způsobem života, kdy lidí tráví víc a víc času u počítače, nebo za volantem na cestách. Masáže pak kompenzují tento čas. Zda je to dobře, necháme na vašem uvážení a vrátíme se k masážím.

Vedou relaxační uvolňující masáže

Stres a náročná práce, větší shon a důraz kladený na výkon. Tak bychom mohli shrnout důvody, proč jsou tak oblíbené relaxační masáže. Jak se svěřil manažer hotelu Augustiniánský dům z Luhačovic:

Mezi našimi klienty dlouhodobě vedou relaxační masáže, které se snažíme obměňovat pouze drobnými úpravami dle sezóny.

Relaxační masáže nabízí každý masérský salón a wellness v řadě obměn. Setkáte se s názvy jako Uvolňující masáže, nebo Antistresové masáže. Cílem těchto masáží je uvolnit tělo i mysl.

Oblíbené jsou také masáže lávovými kameny

Podle masérky Romany Zonové patří mimo relaxační a uvolňující masáže mezi ty TOP i masáže s lávovými kameny. Ty patří mezi luxusnější masáže, ale cenově jsou stále dostupné. Tato masáž je považována za královnu mezi masážemi.

Jak se svěřilo masérské studio Umění doteku:

K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo, a tím přispívají k větší účinnosti procedury. Lávové kameny pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a též rozproudit energii ve Vašem těle. Tyto kameny mají zároveň i mimořádně silnou energetickou vibraci, jsou předem nahřívány ve vodní lázni na teplotu 40 - 50 °C.

A jaká je vaše nejoblíbenější masáž?

Novinky

 • 31. 7. 2016
  Tipy na domácí masáže

  Kvalitní a tělu prospěšnou masáž si můžete dopřát i doma. Jak na ni?

 • 18. 7. 2016
  Jak se stát masérem?

  Kurzy, certifikace a praxe. Tak můžeme shrnout cestu k profi masérství. A samozřejmě nezbytné vybavení.

 • 27. 6. 2016
  Za kolik koupíte masážní stůl?

  Cena masážního stolu se liší podle materiálu, funkčnosti a provedení. Máme tipy na domácí i profi masážní stoly.

 • 16. 5. 2016
  Nejoblíbenější masáže

  Vybrat nejoblíbenější masáže Čechů a Češek není vůbec jednoduché. Každému podle jeho vkusu, říká se a nejinak tomu platí i pro masáže. Přesto můžeme doporučit dle statistik a informací od masérů ty NEJ "české" masáže.

 • 15. 4. 2016
  Výhody skládacího masážního stolu

  Masážní stoly jsou nezbytnou pracovní pomůckou profesionálních masérů, ale mohou zefektivnit i domácí masáže.