Za kolik koupíte masážní stůl?

Masážní stoly do 3 000 Kč

Masážní stoly, nebo spíše lehátka do 3 000 Kč patří mezi nejvíce žádané. Určitě pro jejich cenovou dostupnost a praktické využití, třeba jen občas. Levný masážní stůl totiž snadno složíte a uskladníte třeba pod postel nebo za skříň. Největší rozměr pro uskladnění lehátka nepřesahuje 1 metr. Tento základní stůl poslouží doma i mobilnímu masérovi - profesionálovi, protože se snadno převáží a splňuje veškeré bezpečnostní požadavky - je například dodatečně zesílen ocelovými lanky a unese i 250 kg. Jeho součástí bývají přídavné opěrky na ruce a podhlavník.

Masážní stoly okolo 10 000 Kč

Masážní stoly vyšší cenové kategorie se hodí i na rehabilitační vyšetřovny, do nemocnic, lázní a wellness center, protože snesou vyšší vlhkost vzduchu. Uplatní se i v odpočívací místnosti sauny. Jsou klinicky hodnocené a odpovídají normám EU. Pevné masážní stoly také více váží než masážní skládací lehátka.

Masážní stoly od 40 000 Kč

Masážní stoly od 40 000 Kč jsou určeny také k profesionální praxi, ale navíc umožňují práci s těžšími pacienty a s využitím složitějších technik. Jsou bezpečné, tuhé a stabilní, snadno se polohují i s pacientem. Moderní masážní stoly mají zjednodušenou konstrukci, aby se daly udržovat jen s minimálním úsilím. Uživatele tak nic nezdržuje v jejich záslužné praxi - naopak masážní stůl je jejich skvělým pomocníkem.

Jaký masážní stůl vybrat?

Při výběru masážního stolu je potřeba sledovat několik kritérií. Mezi nejdůležitější patří typ stolu, materiál, rozměry, nosnost či možnost polohování. Ke každému stolu náleží i řada doplňků, které mohou masírování vylepšit.

Skládací, nebo pevný?

Budete-li provádět jen masáže, pořiďte si skládací masážní stůl, který můžete snadno sbalit a jezdit s ním za klienty. Zároveň má stůl minimální rozměry pro snadné uskladnění. V případě provozování rehabilitací či při celodenním využití je lepší pevný masážní stůl se stabilním základem, ideálně s elektronickým zdvihem.

Novinky

 • 31. 7. 2016
  Tipy na domácí masáže

  Kvalitní a tělu prospěšnou masáž si můžete dopřát i doma. Jak na ni?

 • 18. 7. 2016
  Jak se stát masérem?

  Kurzy, certifikace a praxe. Tak můžeme shrnout cestu k profi masérství. A samozřejmě nezbytné vybavení.

 • 27. 6. 2016
  Za kolik koupíte masážní stůl?

  Cena masážního stolu se liší podle materiálu, funkčnosti a provedení. Máme tipy na domácí i profi masážní stoly.

 • 16. 5. 2016
  Nejoblíbenější masáže

  Vybrat nejoblíbenější masáže Čechů a Češek není vůbec jednoduché. Každému podle jeho vkusu, říká se a nejinak tomu platí i pro masáže. Přesto můžeme doporučit dle statistik a informací od masérů ty NEJ "české" masáže.

 • 15. 4. 2016
  Výhody skládacího masážního stolu

  Masážní stoly jsou nezbytnou pracovní pomůckou profesionálních masérů, ale mohou zefektivnit i domácí masáže.